ZNÍŽENÁ CENA. Ponúkame Na predaj 2i byt v TEHLOVOM, ZATEPLENOM Bytovom

Kontaktujte nášho makléra

miroslav.fogaras@erdiamo.sk0903 585 321Podrobný popis

158 900 Eur

Fotogaléria ponuky

Kontaktný formulár

Hľadáte zaujímavý byt na rozbeh do života? Hľadáte byt ako investíciu VŠ?

My Vám ponúkame riešenie. BYT KTORÝ JE VOĽNÝ IHNEĎ.

Erdiamo v zastúpení klienta má pre Vás na predaj 2 izb. byt , ktorý sa nachádza v širšom centre mesta na ul. 17. Novembra v blízkosti VŠ. Do centra mesta to je za cca 10 min. pešou chôdzou. Byt sa nachádza na prízemí. Jedná sa o tehlový bytový dom, ktorý prešiel rekonštrukciou pri ktorej bola realizovaný nadstavba, zateplenie a nová fasáda. Kolaudácia rekonštrukcie bola v roku 2015 je vo veľmi dobrom stave. Pri rekonštrukcii bytového domu boli menené aj komplet okná za plastové. Následne prešiel aj ponúkaný byt v roku 2016 komplet rekonštrukciou.

Pri vstupe do bytu sa nadýchnete históriou v novom šate. Z chodby o rozlohe 7,93 m2 z ktorej sa dostaneme do časti izieb je praktická. Obývacia izba sa nachádza ako prvá po pravej ruke o rozlohe 16,81 m2 . Orientovaná je na Z kde je príjemné počas letných horúcich dní. Z obývacej izby sa dostaneme do ďalšej izby o rozlohe  14,35 m2 ktorá momentálne slúži ako detská izba ale rovnako viem poslúžiť ako spálňa. Je rovnako orientovaná na Z. Po návrate na chodbu sa dostaneme do kuchyne ktorá je o rozlohe 10,5 m2 je podlhovastého tvaru orientovaná na V. Po ľavej ruke sa nachádza kuchynská linka.

Kúpeľňa s WC o rozlohe 3,53 m2, sa nachádza po ľavej ruke, keď vojdeme do bytu. Prešla komplet rekonštrukciu v roku 2016, nachádza sa v nej sprchovací kút, nový obklad a dlažba. Vedľa kúpeľne sa nachádza malá špajza o rozlohe 1,2 m2.

Celková rozloha bytu je 54 m2 rovnako k bytu prislúchajú 2 pivnice.

Náklady na bývanie sú aktuálne 200€ na 3 osoby.

V byte ostáva všetko čo je k nemu pevne uchytené: kuchynská linka a spotrebiče (kombinovaný sporák, odsávač pár po dohode aj kombinovaná chladnička)

Stručný popis bytu:

Nebránime sa férovým dohodám o cene.

Cena zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu, financovania, po list vlastníctva s vašim menom a je odsúhlasená majiteľom. Platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

Ak máte záujem o obhliadku alebo viac informácii, kontaktuje ma prosím na tel. čísle 0903 585 321 alebo e-mailom na miroslav.fogaras@erdiamo.sk