Veľký a tichý 3i byt na Jurkovičovej ulici

Kontaktujte nášho makléra

monika.miskova@erdiamo.sk0944 526 757Podrobný popis

155 000 Eur

Fotogaléria ponuky

Kontaktný formulár

Vychádza Vám hypotéka, ale nepotrebujete sa akútne sťahovať, prípadne chcete prenajímať? Máme pre Vás skvelú ponuku na kúpu bytu, ktorý sa bude odovzdávať v 6/2023

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3i byt s rozlohou 72m2 s loggiou (2m2) a pivnicou vo výbornej lokalite sídliska Sekčov na Jurkovičovej ulici na 2. poschodí z 8.

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej sa dostanete o takmer všetkých miestností, napravo je umiestnená kuchyňa, naľavo detská izba a oproti vstupným dverám je veľká obývačka s výstupom na loggiu. Spálňa a detská izba sú orientované do vnútro bloku, kde je aj možnosť parkovania. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút s hlbokou vaničkou.

Mesačné náklady pre 5 člennú rodinu sú momentálne 200 Eur. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou.

Bytový dom a strecha sú rekonštruované, dom je zateplený.

Okolie bytového domu má výbornú občiansku vybavenosť, pár minút pešou chôdzou sa nachádza Poliklinika, Základná a materská škola, obchodné centra ZOC Max a Eperia, detské ihriská. Napriek tomu je byt mimoriadne tichý a ruch mesta ostáva za oknami.

Cena zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu, financovania, po list vlastníctva s Vašim menom a je odsúhlasená majiteľom. Platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

Ak máte záujem o obhliadku alebo viac informácii, kontaktuje ma prosím na tel. čísle 0944 526 757 alebo e-mailom na monika.miskova@erdiamo.sk