REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Prešo

Kontaktujte nášho makléra

erik.snincak@erdiamo.sk0914161228Podrobný popis

345 000 Eur

Fotogaléria ponuky

Kontaktný formulár

Realitná kancelária ERDIAMO Vám prináša exkluzívnu ponuku - na predaj ponúkame  priestranný rodinný dom s malebným pozemkom. Užite si rodinný život, tiché a pokojné bývanie prepojené  so životom mesta.

Lokalita: 

Dom sa nachádza na jednosmernej ulici 5 minút pešo od centra mesta. Okolitú zástavbu tvoria rodinné domy, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť (MHD zastávka, škola, nemocnica, OC Novum, zdravotnícke centrum Adla)

Dom:

Rodinný dom je postavený v architektonickom štýle typickom pre danú lokalitu. Je po celkovej rekonštrukcii spojenej s nadstavbou. Jedná sa o 2 - poschodový, čiastočne podpivničený dom, ktorý disponuje všetkými inžinierskými sieťami ( voda, plyn, elektrina)

Pozemok:

Dom je postavený na slnečnom, rovinatom pozemku, na ktorom sa nachádzajú ovocné aj okrasné dreviny. Prijemne prostredie poskytuje množstvo zelene, kde si každý člen rodiny nájde svoje obľúbené miesto. Pozemok aj jeho oplotenie je pravideľne udržiavaný.

Pre ďalšie informácie o nehnuteľnosti vrátane fotografií ma kontaktujte telefonicky na tel. čisle: 0914 161 228 prípadne 

e-mailom na adrese: erik.snincak@erdiamo.sk alebo na pobočke spoločnosti Erdiamo na ul. Námestie mieru 1, v Prešove /DK ROH/.  

Foto je iba ilustračné.