Máme pre Vás na predaj 2i byt na Sekčove

Kontaktujte nášho makléra

miroslav.fogaras@erdiamo.sk0903 585 321Podrobný popis

158 000 Eur

Fotogaléria ponuky

Kontaktný formulár

Hľadáte zaujímavý byt na rozbeh do života? Hľadáte byt kde je bezbariérový vstup?

Hľadáte byt ako investíciu?

My Vám ponúkame riešenie.

Erdiamo v zastúpení klienta má pre Vás na predaj 2 izb. byt s vlastným kúrením, ktorý sa nachádza na Sídlisku Sekčov ul. Magurská v blízkosti OC MAX. V okolí bytu je komplet občianska vybavenosť ako škola, škôlka, obchodné centrum a v neposlednom rade je vo vzdialenosti cca 10 min. pešou chôdzou zdravotnícke zariadenie PROCARE. Vstup do obytného domu je bezbariérová. Byt sa nachádza na 6 posch. z 8. Nakoľko sa jedná o bytový dom ktorý bol kolaudovaný v roku 2011 je vo veľmi dobrom stave.

Pri vstupe do bytu vás milo prekvapí chodba o rozlohe 10,80 m2 z ktorej sa dostaneme do všetkých izieb. Obývacia izba sa nachádza ako prvá po pravej ruke o rozlohe 15,39 m2 z ktorej ja výhľad na detské ihrisko. Orientovaná je na S/Z kde je príjemné počas letných horúcich dní. Ďalšia izba ktorá sa nachádza po pravej ruke keď sa vrátime na chodbu je Kuchyňa v ktorej je praktická kuchynská linka. Kuchyňa je o rozlohe 10 m2 z ktorej je vstup na loggiu cez komfortné veľké dvere. Loggia je o rozlohe 3,54 m2. Výhľad z loggie je rovnako na detské ihrisko a je rovnako orientovaná na S/Z kde si budete v letných dňoch vychutnávať kávu.

Ďalším v poradí je WC o rozlohe 1,19 m2, ktoré je murované a je v ňom obklad a dlažba. Vedľa sa nachádza kúpeľňa o rozlohe 3,75 m2 v ktorej sa nachádza vaňa a komplet sanita. WC a kúpeľňa sú ladené v rovnakých farbách. Ako posledná sa nachádza spálňa ktorá ma rozlohu 15,39 m2 z ktorej je výhľad do vnútrobloku je orientovaná na J/V.

Celková rozloha bytu s loggiou je 58,22 m2 rovnako k bytu prislúcha murovaná pivnica o rozlohe cca 3 m2.

Náklady na bývanie sú aktuálne 140€ na 3 osoby nakoľko byt disponuje samostatným plynovým kotlom na kúrenie a teplú vodu.

V byte ostáva všetko čo je k nemu pevne uchytené: kuchynská linka a vstavané spotrebiče (vstavaná rúra, plynová varná doska, odsávač pár, umývačka riadu)

Stručný popis bytu:

- plávajúce podlahy (obývacia izba ,spálňa, časť chodby), dlažba pri vstupných dverách v kúpeľni, WC a pred kuchynskou linkou.

- okná sú plastové

- obložkové zárubne

- Komplet siete, optika

- Kotol plynový (kúrenie, teplá voda)

Nebránime sa férovým dohodám na cene.

Cena zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu, financovania, po list vlastníctva s vašim menom a je odsúhlasená majiteľom. Platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

Ak máte záujem o obhliadku alebo viac informácii, kontaktuje ma prosím na tel. čísle 0903 585 321 alebo e-mailom na miroslav.fogaras@erdiamo.sk